laupäev, 28. august 2010

Dancing on a Friday night

A live wire.
Barely a beginner, but just watch that lady go.
She's on fire, 'cause dancing gets her higher than
anything else she knows. 

Kuna eile oli reede, siis tuli välja minna. Mina ütlesin küll, et lähme homme ehk siis täna, aga kus sa sellega. Tundsin end vahelduseks nagu kõik need tibid, kes poolt elu kotis kaasas kannavad. Mul olid kotis peale kõige muu ka kontsakingad ja juuksesirgendaja. 

Kujutage ette, et sel korral ma ei joonudki end täis. Asi lihtsalt selles, et mul pole absoluutselt raha. Õigemini on, aga see läheb kindla asja peale, seega polnud võimalik seda maha juua. Kes oleks näinud ette seda, et ma raha koju ka veel jätan, et selle mahajoomise soovigi ei tuleks? Kes oleks seda osanud minust arvata?

Ei, sel korral ei teinud ma midagi rumalat. Võib-olla seepärast, et ma ei olnud täis. Võib-olla seepärast, et ma kella kahest ära tulin. Ma ei tea, kuidagi imelik tunne tekkis. Viimasel ajal on üldse nii, et parema meelega ei ronikski välja. Ja klubis ei suudaks ma päris kainena vist kunagi olla. Parema meelega oleksin kellegagi filmi vaadanud, kui sõbrannaga end üles löönud. Parema meelega oleksin kellegi kaissu pugenud, kui klubis passinud. Olgu, tantsisin - ja mulle meeldib tantsida - aga ikka oli tunne, justkui midagi oleks puudu. Jalutasingi siis koju. 

Ka seekord ei õnnestunud vigastusteta pääseda. Pöidla põletasin ma juba sirgendajaga ära. Täiesti kogemata muidugi, nagu alati. Väike varvas sai aga kannatada minu toredate tenniste pärast, mille ma taas poole tee peal kingade vastu vahetasin. Sel korral ei jalutanud aga päikesele vastu, sel korral oli minu saatjaks kuu.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar