teisipäev, 24. veebruar 2009

24. veebruar 2009

Öösel eriti magada ei saanud. Magamise asemel tegin igasuguseid plaane, millest ehk kunagi ka kuulete. Hommikul ronisin üpriski vara voodist välja ning kella kahe ajal olime õega linnas.

Linna minnes läksid meie ees üks mees ja naine, 3 saksa lambakoera ning mingi kreemikas väike nähvits. (Jah, ma ütlen kreemikas, sest ma ei oska seda värvi paremini kirjeldada.) Need koerad olid ikka üliarmsad. Hixi toodi autoga kohale. Ta meil ikka nii tähtis ju x)

Lossikas oli igatahes naljakas. Hixi ja mu õde lasid koos kelguga mäest alla. Neid oli ikka koom vaadata. Nad olid ka ainsad, kes seda suure kisa saatel tegid. Täitsa hullud! Ma üritasin neist pilti teha ning isegi ühe pisikese videolõigu sain. Me pidasime seal omaette ka väikese pikniku. Nimelt tõi Hixi muffineid. Nämm-nämm-nämm... Ma siis ütlesin, et hakkame nüüd retsepte vahetama.

Jallasime üldse linna vahel ringi. Lossikas oli ka mu onu pere. Neil ei olnud kelku, sest eile sõitsid nad kõik kelgud pilbasteks. Kuna Sannu nii väga kelgutada tahtis, siis andsime oma kelgu teisel kohtumisel neile. Ise läksime hoopis linnuvaatlustorni. (Nii on selle ametlik nimetus :D) Seal olles siis Mammu helistas ja küsis, mis nad kelguga teevad. Lõpuks oli nii, et kelk jõudis enne meid koju ning seda autoga x)

Käisime siis aafrika rannas ja päikesekella juures. Hixi tahtis kuhugi minna, et sall ja riided korda sättida. Ma käskisin siis tal seda sealsamas teha. No tegigi. Ma siis hüüdsin, et tehakse strippi. Lootsin selle peale, et kõik töömehed jooksevad kohale. (Promenaadi tehakse korda xD) Mitte kedagi ei huvitanud. Hüüdsin, et lesbid strippavad, kuid ka see ei tõmmanud huvilisi ligi.

Kuna me tahtsime juua ning mõni ka süüa, siis maandusime lõpuks kaubamajas. Me olime nagu väike armas pere. Mina, Hixi ja mu õde :) Igatahes on Hixi minu naine ning mu õde on nüüdsest meie lapsendatud tütar :D See ikka selleks, et te ka teaksite, mis mõttes me pere olime ;) Ladusime kogu kaba ühte kärusse ning ostsime isegi vastlakukleid. Leidsime ühe kolme kukliga karbi, mis loomulikult meile ideaalselt sobis. Kui juba kaubamajas, siis tuli loomulikult ju mänguasju vaadata. Nojah, sealjuures igasugu nuppe vajutada. Lõpuks laulis seal siis mingi kolm looma. Seda ma tean, et 2 neist olid vist lehmad. Ma võin ka eksida x)

Mõtlesime osta mingist saksa õlut, mille sildil oli kanepilehe pilt. Nojah, kanepiõlu... Sakslased on ikka veidrad küll.

Ma võin ausalt öelda, et kolmekesi oleme me hullemad kui kahekesi.

Kuna meil oli olemas koht, kuhu sööma-jooma minna, siis sai Hixi poole ronitud. Vaatasime MTV Eestit ning sõime kummikomme. Rohkem me ikkagi lollitasime nendega kui sõime neid. Teame, teame, et toiduga ei mängita. Me tegime lihtsalt pilte. Lõpuks tegime ka padjasõda. On viga hoida diivanil hunnikut patju. See on väga suur viga. Eriti veel, kui meiesugused hullud lollusi teeme. Igatahes võime õnnelikud olla, et lampi ära ei lõhkunud x)

Kui Ats koju jõudis, siis ta ehmatas küll vist ära. Igatahes kadus teise tuppa ning enam välja ei tulnud. Me lahkusime siis üsna pea ning jätsime Hixi ja Atsi kahekesi ;)

Kodus vaatasin ma siis seda "pingviinide paraadi". Ma ei oskagi selle kohta eriti midagi öelda. Paljud lonkasid ning nii mõnigi naine oli (nähtavalt) rase. Kahekesi tulid vastuvõtule ka sellised paarid, kes kusekollase ajakirjanduse järgi on juba mitu kuud lahus. Loomulikult on suured skandaalid tehtud sellest, et Lenna Kuurma ning Liis Lass seal olid. No tõesti! Pole muust kirjutada, kirjutame sellest, kes seal kellega oli ning spekuleerime, miks ta seal sellega oli. Super! Lisaksin veel seda, et mõni naisterahvas vajaks küll stilisti abi...

6 kommentaari:

 1. I love today xD!

  VastaKustuta
 2. surra-murra xd
  padjapervod X)

  VastaKustuta
 3. padjapervod xD
  that should've been a secret :D

  VastaKustuta
 4. icc... really?

  sry about that then ^^,

  VastaKustuta
 5. icc :)

  nevermind... the truth must be told xD

  VastaKustuta