pühapäev, 22. november 2015

Salajased ja pooleli olevad projektid

Viimasest käsitööteemalisest postitusest on taas hulk aega möödas. Tunnistan ausalt, et september kadus kuidagi käest ära, nii et midagi suuremat ei saanudki valmis. Oktoobri alguses otsisin endale uut õmblusmasinat, seega kaks kuud läks mõnes mõttes vastu taevast. 

Tegelikult sai ikka nipet-näpet nokitsetud, nii et pole hullu midagi. Pealegi alustasin ma oktoobris ühe suurema asjaga, mida ma teile kahjuks näidata ei saa. Võite vaadata ainult seda ilusat pruuni lõnga, millest ese valmis. Tegu on ühe jõulukingiga, mida sain kududa ainult siis, kui saajat ennast kodus polnud. Kahjuks tähendas see seda, et aega väga polnudki. Ma hakkasin juba isegi kartma, et ei saagi seda valmis, aga paar päeva tagasi see juhtus. Minu õnneks ammu enne jõule.

Ka praegune projekt tuleb enne pühi valmis nikerdada. Mõni saab juba pildi järgi aru, et tegu taas ühe linikuga. Sel korral siis ikka jõuluteemaline ja puha. Pärast saan oma jõulukoogi vaagnaga liniku peale panna ning kõik saavad suu ammuli vahtida, kui kuradi andekas ma ikka olen ;)

Kui te nüüd arvate, et ma olen liiga palju juba jõule maininud, siis pean teile meelde tuletama, et järgmisel pühapäeval on esimene advent. No pole ju enam palju jäänud...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar