kolmapäev, 3. detsember 2014

3. detsember: They call it the season of giving...

Kuna eelmisel aastal kirjutasin asjadest, mida ei tasu kinkida või mille puhul ikka hoolikalt järele mõelda, siis sel korral annan mõned üksikud õlekõrred. Mõnikord on ju ainult vaja, et keegi suuna kätte näitaks.
  • Näiteks tasub kinkida elamusi. Valik on suur ja lai, seega peaks seal leiduma midagi igaühele. Kui sa aga ei suuda otsustada, siis saab valida mõne paketi vahel. Kingisaaja on sel juhul see, kes viimase otsuse teeb ;)
  • Oma jõulukaardid võite aga soetada siit. Armsad kassid teevad kõigil südame soojaks. Rõõm on aga lausa mitmekordne, sest niimoodi toetad ka kiisusid. Miks mitte ka mõni helkur kommi asemel sussi sisse pista? Pimedatel talveõhtutel tulevad need kasuks, kui neid ikka kantakse.
  • Peale elamuste tasub jõuluvana kingikotti ka pileteid puistata. Tegelikult on ju ka nende näol tegu siiski elamustega. Pealegi, kes siis ei tahaks mõnikord teatrisse või kontserdile minna.
  • Suurtele melomaanidele tasub alati mõni album kinkida. Muidugi ikka selline, mis kingisaajale ka meeldiks. Pole mõtet klassikasõbrale käredat rokki peale suruda. Just viimase austajatele võib aga siit nii mõndagi leida ;)
  • Kui aga teate mõnda suurt raamatukoid, siis seadke sammud lähimasse raamatupoodi. Jällegi tasub muretseda midagi sellist, mis tuttavale ka meeldiks. Alati võib ääri-veeri uurida, kas on midagi, mida kingisaaja ise poes piidlemas käinud on. Peale selle võib suurele kokkajale mõne kokaraamatu välja valida või sõbrale tema suure iidoli biograafia.
  • Küpsetajatele ja kommimeistritele leiab nii mõndagi. Muidugi tasub valida midagi sellist, mis kohe laos olemas. Kui aga päris täpselt ei tea, mida vaja võib minna, siis on olemas ka kinkekaardid. Jah, vahel on need lubatud :)
  • Ma arvan, et igaüks meist teab vähemalt ühte kirglikku kalameest. Miks mitte neile varustust kinkida? Loodetavasti on kingitegija tähelepanelik olnud, sest ka siin võib kogemata puusse panna. Samas, äkki on kellegi käest nõu küsida.
Loodan, et sellest on natukenegi abi. See nimekiri pole mitte mingil juhul lõplik ega täielik, see on ainult suunis. Igaühel meist on mõni hobi ja sellega seotud kingid on alati teretulnud. Kõige oodatumad kingid on aga ikka ja alati südamest tehtud. Sellised, et saaja saab kohe aru, et seda kinki tehes on talle mõeldud.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar