reede, 21. mai 2010

* * *

Selline tunne on, et suvi käib täie hooga. Mis sellest, et on vaja sitaks õppida. Mis sellest, et tegelikult on kõigest mai. Mis sellest, et raha eriti pole. Pohhui kõigest! Peaasi, et on hea tunne ja rõõmus meel ja ilus ilm. Jah, tunnistan, et mulle palavus eriti ei meeldi, aga inimene harjub ju kõigega. Tegelikult kõlbab see ilm kõigeks. Kuna nüüd on tuult ka tunda, siis on asi poole parem :)

Käisime eile L-iga jalutamas. Kraavi me ei roninud, ronisime hoopis mingisse tühja majja. Mõnusad venitusharjutused ikka. Kõik ainult selleks, et mitte kuhugi rämpsu sisse lennata, vaid ikka majja sisse jõuda. Pärast uuesti välja ka. Polegi rohkem vaja trenni teha, kui kogu aeg kuskil ronida ja ukerdada. 

Viigi ääres jalutades hakkas luikedest kahju. Seega läheme täna neid söötma. Ei, me ei kavatse neile saia anda. Me oleme nii targad küll, et sai luikedele ei sobi. Tegelikult ei ole neid ju üldse praegu sööta vaja, aga nad on sellega nii harjunud, et me lihtsalt natukene anname neile. Igatahes ei kavatse me nii teha nagu mõni debiilik, kes terve kotitäie saia oli vette visanud. Loomulikult koos selle kotiga. Selle kohta oskan ainult öelda, et tule taevas appi. 

Täna käisime I-ga juba jalutamas ning hiljem siis L-iga luiki toitma. Reede ikkagi, võib ju asju lõdvalt võtta. Relax, take it easy...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar