reede, 12. detsember 2008

10 põhjust, miks te ei taha olla mina

10 asja, mis oleks teil siis, kui te oleksite mina:

1. Teie kehatemperatuur on konstantselt üle 37,5. (See kõigub 37,5 ja 38 vahel.)

2. Teie hambas on auk. Tegelikult mitte hambas, vaid plommis, aga see on tühine täpsustus. See tähendab aga paari mitte just meeldivat käiku hambaarsti juurde. Seda seepärast, et hammas on tundlik. (Ja mul on veel kõige tervemad hambad meie peres.)

3. Peldikus käimine võib lõppeda surmaga. (Meil on tore ja armas välikäimla. Peldik, mis peldik. Kuna väljas sadas mingit lobjakat, siis on lootus jõuda ennast kergendama ilma luumurdudeta eriti väike. See ollus metallplaatidel (mingid vanad lennuvälja omad) on libisemiseks ideaalne alus.)

4. Teie lemmikbändideks on sellised bändid nagu Guns N' Roses & Mötley Crüe. Te teate peast kõigi liikmete sünnipäevi. (Rääkimata pärisnimedest, perekonnaseisust, laste arvust jne.)

5. Te olete närvivapustuse äärepeal. (It's a thin line...)

6. Teil ei ole midagi targemat teha, kui ennast YouTube'i unustada ja leida sealt selliseid asju. (P.S. See tundub teile jube naljakas, sest te jagate jalgpallist ka veidi ning tegu on ikkagi ühe teie lemmikbändi "liikmega".)

7. Te räägite sellistest asjadest nagu ajude söömine, uriini joomine nagu need poleks midagi. (Ise te nimetatud tegevusi loomulikult teha ei taha.) Valu on alati kannatatav ning inimene, kellel on "2 keelt" pole teie arvates väärakas. Näide siit :)

8. Teil seisab ees paberite välja võtmine koolist. Jälle! (See juhtub aga alles jaanuaris, sest detsembris ei kavatse ma enam selliste asjade peale mõelda.)

9. Te põete ilgelt, sest pole ikka veel näinud seda filmi. Loomulikult tahate te seda hullult näha. Miks muidu põdeda?

10. Teil ei ole öösiti midagi paremat teha, kui koostada igasuguseid lollakaid nimekirju ja neid oma blogisse postitada. Loomulikult ei eelda te seda, et keegi neid loeb. (Postitamine on selleks, et ise mingi aeg lugeda ja ennast debiilseks tembeldada.)

4 kommentaari:

  1. Aga loetakse ikkagi... isegi, kui ei eelda

    VastaKustuta
  2. Appi! Ma tegin pattu!

    Ma alles eile õhtul vaatasin just seda filmi(A)

    VastaKustuta